USKRŠNJA AKCIJA!

USKRŠNJA AKCIJA!

11.04.2022. 16:45:33


USKRŠNJA AKCIJA ALLIED TELESIS OPREME

Cijene su akcijske, izražene bez PDV-a.

Cijene vrijede do rasprodaje zaliha.

AT-9000/28SP eol Preklopnik, GbE, L2, SNMP, 24xSFP + 4x100/1000T/SFP, ECO !AKCIJA FIKSNO! 4,900.00 kn
AT-9000/28SP-E eol Preklopnik, GbE, L2, SNMP, 24xSFP + 4x100/1000T/SFP, ECO, proš. temp.pojas !AKCIJA FIKSNO! 5,900.00 kn
AT-8100L/8 eol Preklopnik, FE, L2-L4, SNMP, 8x10/100Tx + 1x100/1000T/SFP, ne-stakabilan !AKCIJA FIKSNO! 750.00 kn
AT-8012M eol Preklopnik, Fast Ethernet, L2, SNMP, 12x10/100Tx, IP stakabilan !AKCIJA FIKSNO! 550.00 kn
AT-8224XL-A17 eol Preklopnik, L2, Fast Ethernet, SNMP, 24x10/100Tx, sa modulom AT-A17  (2x100FX SC)  !AKCIJA FIKSNO! 950.00 kn
AT-8016F/SC-A46 eol Preklopnik, L2, Fast Ethernet, SNMP, 16x100Fx SC, sa dva modula AT-A46 (2x100/1000T) !AKCIJA FIKSNO! 1,950.00 kn
AT-FS708 eol Preklopnik, FE, neupravljivi, 8x10/100Tx !AKCIJA FIKSNO! 265.00 kn
AT-FS716E eol Preklopnik, FE, neupravljivi, 16x10/100Tx, sa vanjskim napajačem !AKCIJA FIKSNO! 390.00 kn
AT-MC103XL eol Pretvornik, FE, 100Tx na 100Fx monomodni SC, domet 15km !AKCIJA FIKSNO! 550.00 kn
AT-FS201/202 eol Preklopnik, FE, 10/100Tx na 100Fx ST (SC) , višemodni 2km !AKCIJA FIKSNO! 590.00 kn
AT-FS232/1 eol Preklopnik, FE, 10/100Tx na 100Fx SC, monomodni 15km, samodetekcija linka !AKCIJA FIKSNO! 690.00 kn
AT-PC232/PoE eol Pretvornik, FE, 10/100TX na 100Fx višemodni SC, PoE !AKCIJA FIKSNO! 990.00 kn
AT-FS238A/1(B/1) eol Pretvornik, FE, 10/100Tx na 100Fx SC BiDi Tx(Rx)1310nm & Rx(Tx)1550nm, SM 15km !AKCIJA FIKSNO! 990.00 kn
AT-FS203 eol Preklopnik, 10/100Tx na 10/100Tx, za promjenu brzine !AKCIJA FIKSNO! 150.00 kn
AT-FS237 eol Preklopnik, 10/100Tx na 100Fx SM 15km, BiDi, na 1310nm (cijena za par) !AKCIJA FIKSNO! 450.00 kn
AT-AR410 eol Usmjerivač, 4x10/100Tx L2 VLAN na 1x10/100Tx WAN Ethernet + 1xPIC   !AKCIJA FIKSNO! 950.00 kn
AT-6001 eol Napajač, kroz GbE medij, PoE !AKCIJA FIKSNO! 285.00 kn
AT-6101G eol Napajač, kroz GbE medij, PoE !AKCIJA FIKSNO! 395.00 kn