OPTIČKI PANELI I KABINETI ZA STRUKTURALNE KABELSKE SUSTAVE

PAN-24STFVS2PSE-A0-0101Panel, optički, prespojni, za 24xST/FC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopskiInfo
PAN-24SCFVS2PSE-A0-0102Panel, optički, prespojni, za 24xSC/DLC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopskiInfo
PAN-24DSCFVS2PSE-A0-0103Panel, optički, prespojni, za 24xDSC/QLC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopskiInfo
PAN-SPLFVS2-1U(B)PST-A1-01Panel, optički, modularni, bez prednje maske i kaseta, 19"-1U, teleskopski, sivi/crniInfo
PAN-SPLFVS2-2U(B)PST-A1-02Panel, optički, modularni, bez prednje maske i kaseta, 19"-2U, teleskopski, sivi/crniInfo
CAS-12F-SCMSCM-A-12HKazeta, optička, za do 12 varenih spojnika 45mm, plastična, za paneleInfo
CAS-24F-SCMSCM-A-24HKazeta, optička, za do 24 varenih spojnika 45mm, plastična, za paneleInfo
ST-BLKMaska, za neiskorišteni ST/FC port na optopanelu Info
SC-BLKMaska, za neiskorišteni SC/DLC port na optopanelu Info
DSC-BLKMaska, za neiskorišteni DSC/QLC port na optopanelu Info
CAS-12FFB7401.12MKazeta, optička, za do 12 varenih spojnika 45mm, plastična, za paneleInfo
CAS-24FKazeta, optička, za do 24 varenih spojnika 60mm, plastična, za panele, crnaInfo

* Fibrain optopaneli  odlikuju se gustoćom pakiranja i atraktivnom cijenom

KAB-96FVS2FB1403Kabinet, optički, zidni, za mini-panel PAN-24/48 SC/DSC/ST-FC, prazan, sa ključemInfo
PAN-24DSC-QLCFB2108Panel, optički, modul 24xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-96FVS2Info
PAN-48DSC-QLCFB2112Panel, optički, modul 48xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-96FVS2Info
PAN-48ST-FCFB2111Panel, optički, modul 48xST/FC, bez spojnika, za KAB-96FVS2Info
KAB-24FVS2FB1402Kabinet, optički, zidni, za 2 mini-modula, prazan, sa ključemInfo
PAN-12DSC-QLCFB2104Panel, optički, modul 12xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2Info
PAN-12SC-DLCFB2107Panel, optički, modul 12xSC/DLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2Info
PAN-24SC-DLCFB2106Panel, optički, modul 24xSC/DLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2Info
PAN-24ST-FCFB2106Panel, optički, modul 24xST-FC, bez spojnika, za KAB-24FVS2Info
KAB-16FVS2FB1401Kabinet, optički, zidni, za mini-panele, prazan, sa ključemInfo
PAN-8DSC-QLCFB2103Panel, optički, modul 8xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-16FVS2Info
PAN-8ST-FCFB2102Panel, optički, modul 8xST/FC, bez spojnika, za KAB-16FVS2Info
KAB-6DSC-DIN015VVKabinet, industrijski, za 6 DSC spojnika i 12 vara, za DIN šinu, bez spojnikaInfo
KAB-6QLC-DIN015VZKabinet, industrijski, za 6 QLC spojnika i 24 vara, za DIN šinu, bez spojnikaInfo
AP-8SCFB1410Priključna kutija, nadžbukna, optička, za 1 mini-modul PAN-4DSC-QLC, plastičnaInfo
PAN-4DSC-QLCFB2120Panel, optički, modul 4xDSC/QLC, bez spojnika, za AP-8SCInfo
PAN-8SC-DLCFB2123Panel, optički, modul 8xSC/DLC, bez spojnika, za AP-8SCInfo
PAN-8ST-FCFB2122Panel, optički, modul 8xST/FC, bez spojnika, za AP-8SCInfo
AP-2SC015P5Priključna kutija, nadžbukna, optička, za 2SC/DLC spojnika, Euro, bez spojnikaInfo
AP-4SC015P9Priključna kutija, nadžbukna, optička, za 4SC/DLC/FC spojnika, bez spojnikaInfo
PAN-2ST-FC991Maska, za 2 ST/FC spojnika, za optičke priključnice, bez spojnikaInfo
PAN-2SC-DLC0992Maska, za 2 SC/LCD spojnika, za optičke priključnice, bez spojnikaInfo
PAN-2DSC-QLC0993Maska, za 2 DSC/QLC spojnik, za optičke priključnice, bez spojnikaInfo

* Fibrain optokabineti odlikuju se gustoćom pakiranja i atraktivnom cijenom – nazovite za dodatnu opremu

OPTIČKI KONCENTRATORI I SPOJNICE za FTTH/B KABELSKE SUSTAVE

SPOJ-8FVS2FB8000.41Kabelska spojnica, IP68, za 4+1 kabela, za 6 kaseta CAS-24FVS2 (jedna uključena)Info
SPOJ-12FVS2FB8000.61Kabelska spojnica, IP68, za 6+1 kabela, za 10 kaseta CAS-24FVS2 (jedna uključena)Info

SPOJ-PAN-12DSCFB8000.APOptopanel, 12 x DSC SM, za kabelsku spojnicu SPOJ-24FVS2Info
CAS-24FVS2Kaseta, optička, dodatna, za 24 varenih spojnika, za spojnicu SPOJ-12FVS2Info
SPOJ-KITFB8000.UKit, dodatni, za brtvljenje ulaza optokabela, za kabelsku spojnicu SPOJ-24FVS2Info
SPOJ-60FTTHFDHB-A0Kabelska spojnica, FTTH zračna, za 4+1 kabela, za 5 kaseta 12F (dvije uključene)Info
CAS-12FTTHFDHB-A0-TRAYKaseta, optička, dodatna, za 12 varenih spojnika, za spojnicu SPOJ-60FTTHInfo
SPOJ-288F-FOSC015YEKabelska spojnica, za 16+1 kabela, okrugla, za 288 varenih spojnika, IP68, FOSCInfo
SPOJ-576F-FOSC015YKKabelska spojnica, za 5+1 kabela, okrugla, za 576 varenih spojnika, IP68, FOSCInfo
SPOJ-144FTTHFOBP-144Kabelska spojnica, FTTH vanjska IP68, za 6-1 kabela, za do 12 kaseta 12F Info
SPOJ-288FTTHFOBP-288Kabelska spojnica, FTTH vanjska IP68, za 6-1 kabela, za do 24 kaseta 12F Info
SPOJ-576FTTHBPEO-S3Kabelska spojnica, FTTH vanjska IP68, za 8-14 kabela, za do 48 kaseta 12F Info
CAS-12BPEOBPEO-T-1S-12FKaseta, optička, dodatna, za 12 varenih spojnika 45-60mm, za spojnice BPEOInfo
PAN-8SC-BPEOBPEO-BR08SCXPanel, optički, 8 x SC, za spojnice BPEO
PAN-12SC-BPEOBPEO-S2-AP-12-SCPanel, optički, 12 x SC, za spojnice BPEO
SPOJ-24FKabelska spojnica, do 4 kabela, za do 24 vlakana, podzemna, okrugla, mini
SPOJ-24F-AEROKabelska spojnica, do 2+2 kabela, za do 24 vlakana, četvrtasta, zračna-podzemna
VAR-60FVS2Cjevčica, za zaštitu vara, termoskupljajuća, 60mm, za spojnice, 100-pack, po komInfo
VAR-45FVS2Cjevčica, za zaštitu vara, termoskupljajuća, 45mm, za optopanele, 100-pack, po komInfo
SZ-A-40SZ-A-40Nosač, za odlaganje rezerve optokabela, promjera 40cm, za petlju do 50 metInfo
SZ-A-60SZ-A-60Nosač, za odlaganje rezerve optokabela, promjera 60cm, za petlju do 80 metInfo

* Za popunu spojnica potrebno je dodati potreban broj kaseta za željeni broj varova te po potrebi panele, kit za brvljenje i slično

ST-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, ST-ST, simplex (coupler)Info
ST-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, ST-ST, simplex (coupler)Info
FC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, FC-FC, simplex (coupler)Info
FC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, FC-FC, simplex (coupler)Info
SC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, SC-SC, simplex (coupler)Info
SC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, SC-SC (coupler)Info
LC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, LC-LC (coupler)Info
LC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, LC-LC (coupler)Info
DSC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, DSC-DSC, duplex (coupler)Info
DSC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, DSC-DSC, duplex (coupler)Info
DLC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, DLC-DLC, duplex (coupler)Info
DLC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, DLC-DLC, duplex (coupler)Info
QLC-MMKonektor, optički, spojni, višemodni, QLC-QLC, quad (coupler)Info
QLC-SMKonektor, optički, spojni, jednomodni, QLC-QLC, quad (coupler)Info

* Nazovite za cijenu OM3/OM4 i OS2 APC spojnika!

OPTIČKI KONEKTORI “EPOXY” I ALAT ZA KONEKTIRANJE

ST-125MMEPKonektor, epoxy, ST, za MM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po kom
ST-125SMEPKonektor, epoxy, ST, za SM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po kom
SC-125MMEP09304Konektor, epoxy, SC, za MM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po komInfo
SC-125SMEP0930UKonektor, epoxy, SC, za SM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po komInfo
SC-125SMEP-APC0930MKonektor, epoxy, SC APC, za SM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po komInfo
LC-125MMEP09305Konektor, epoxy, LC, za MM vlakna, za kabele 3mm, 100-pack, po kom
LC-125SMEP0930VKonektor, epoxy, LC, za SM vlakna, za kabele 3mm, 100-pack, po kom
LC-125SMEP-APC0930WKonektor, epoxy, LC APC, za SM vlakna, za kabele 2-3mm, 100-pack, po komInfo
FC-125MMEP09309Konektor, epoxy, FC, za MM vlakna, za kabele 3mm, 100-pack, po kom
FC-125SMEP09311Konektor, epoxy, FC, za SM vlakna, za kabele 3mm, 100-pack, po kom
ALAT-181KOMPLETAlat, za EPOXY konektiranje, profi, sa mikroskopom, VFL, striperi, komplet

* Nazovite za široku paletu alata i pribora za konektiranje i mjerenje, te uređaja za varenje!

! AKCIJA ! – SALE OFF RASPRODAJA ORTRONICS i 3M

PAN-3MODL61500569-00 Panel,optički, modularni, do 3 panela PAN-3Mxx, 19"-1U, teleskopski, crniInfo
PAN-6MODLFC02U-PPanel,optički, modularni, do 6 panela PAN-3Mxx, 19"-2U, teleskopski, crniInfo
PAN-3M8ST-MMOFP-STD08MBPanel, optički, modul 8xST, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8ST-SMOFP-STD08ACPanel, optički, modul 8xST, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M3DSC-MMOFP-SCD06MBPanel, optički, modul 3xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M3DSC-SMOFP-SCD06ACPanel, optički, modul 3xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M4DSC-MMOFP-SCD08MBPanel, optički, modul 4xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M4DSC-SMOFP-SCD08ACPanel, optički, modul 4xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DSC-MMOFP-SCD12MBPanel, optički, modul 6xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DSC-SMOFP-SCD12ACPanel, optički, modul 6xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6FC-MMPanel, optički, modul 6xFC/PC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6FC-SMPanel, optički, modul 6xFC/PC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DLC-MMOFP-LCD12MBPanel, optički, modul 6xDLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DLC-SMOFP-LCD12ACPanel, optički, modul 6xDLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8DLC-MMOFP-LCD16MBPanel, optički, modul 8xDLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8DLC-SMOFP-LCD16ACPanel, optički, modul 8xDLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6QLC-MMOFP-LCQ24MBPanel, optički, modul 6xQLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6QLC-SMOFP-LCQ24ACPanel, optički, modul 6xQLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-MBLK1OFP-BLANKPanel, optički, modul, prazni za PAN-nMODL, crniInfo

* Ortronics optopaneli i optokabineti odlikuju se visokom kvalitetom i višegodišnjim jamstvom i uključuju specificirane spojnike!

ST-125MM# 6100-WKonektor, optički, ST 125um, višemodni, 3M "hot melt", po kom
ST-125SM# 8100-YSKonektor, optički, ST 126um, monomodni, 3M "hot melt", po kom
LC-125MM# 6603-SKonektor, optički, LC 125um, simplex, višemodni, 3M "hot melt", po kom
LC-125SM# 8603-SKonektor, optički, LC 126um, monomodni, 3M "hot melt", po kom
FC-125MM# 6200Konektor, optički, FC 125um, višemodni, 3M "hot melt", po kom
ALAT-HM1# 6362Alat, komplet za optičko konektiranje ST/SC/FC konektora, "hot melt"
ALAT-HMLC# 6650-LCAlat, dodatak na HM1 za optičko konektiranje LC konektora, "hot melt"
CAS-12FS EOLKazeta, optička, za do 12 varenih spojnika 60mm, metalna, univerzalnaInfo
CAS-06MDE010012784Češalj, optički, za 6 mehaničkih spojnika, za CAS-12M
PAN-SPLFVS2FB1051Panel, optički, modularni, bez prednje maske i kaseta, 19"-1U, teleskopskiInfo
MOD-24DSCFVS2FB1152 eolMaska, prednja, prazna, za 24 DSC/QLC spojnika, za PAN-SPLFVS2, 19" -1UInfo
MOD-FVS2FB2051Maska, prednja, sa 3 otvora, za smještaj kabela i prospoj, za PAN-SPLFVS2, 19"-1UInfo
KAB-32SCKabinet, optički, zidni, za 32 SC/DLC spojnika, prazan, sa ključem
KAB-48FC-IPKabinet, optički, zidni, za 48 SC/DLC spojnika, vanjski IP55, prazan, sa ključem

PREUZMITE AKTUALNI CJENIK