19′ OPTIČKI PANELI I ZIDNI OPTOKABINETI sa PRIBOROM

PAN-24STFVS2
PSE-A0-0101
Panel, optički, prespojni, za 24xST/FC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopski
Info
PAN-24SCFVS2
PSE-A0-0102
Panel, optički, prespojni, za 24xSC/DLC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopski
Info
PAN-24DSCFVS2
PSE-A0-0103
Panel, optički, prespojni, za 24xDSC spojnika, bez kaseta, 19"-1U, teleskopski
Info
PAN-SPLFVS2
FB1051
Panel, optički, modularni, bez prednje maske i kaseta, 19"-1U, teleskopski
Info
MOD-24DSCFVS2
FB1152 eol
Maska, prednja, prazna, za 24 DSC/QLC spojnika, za PAN-SPLFVS2, 19" -1U
Info
MOD-FVS2
FB2051
Maska, prednja, sa 3 otvora, za smještaj kabela i prospoj, za PAN-SPLFVS2, 19"-1U
Info
ST-BLK
Maska, za neiskorišteni ST/FC port na optopanelu
Info
SC-BLK
Maska, za neiskorišteni SC/DLC port na optopanelu
Info
DSC-BLK
Maska, za neiskorišteni DSC/QLC port na optopanelu
Info
CAS-12FVS2
FB7401
Kazeta, optička, za do 12 varenih spojnika 45mm, plastična, za panele
Info
CAS-12FS EOL
Kazeta, optička, za do 12 varenih spojnika 60mm, metalna, univerzalna
Info
CAS-24F
FB7401
Kazeta, optička, za do 24 varenih spojnika 60mm, plastična, za panele, crna
Info

* Fibrain optopaneli i optokabineti odlikuju se gustoćom pakiranja i atraktivnom cijenom

KAB-96FVS2
FB1403
Kabinet, optički, zidni, za mini-panel PAN-24/48 SC/DSC/ST-FC, prazan, sa ključem
Info
PAN-24DSC-QLC
FB2108
Panel, optički, modul 24xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-96FVS2
Info
PAN-48DSC-QLC
FB2112
Panel, optički, modul 48xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-96FVS2
Info
PAN-48ST-FC
FB2111
Panel, optički, modul 48xST/FC, bez spojnika, za KAB-96FVS2
Info
KAB-16FVS2
FB1401
Kabinet, optički, zidni, za mini-panele PAN-8DSC-QLC/8ST-FC, prazan, sa ključem
Info
PAN-8DSC-QLC
FB2103
Panel, optički, modul 8xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-16FVS2
Info
PAN-8ST-FC
FB2102
Panel, optički, modul 8xST/FC, bez spojnika, za KAB-16FVS2
Info
KAB-24FVS2
FB1402
Kabinet, optički, zidni, za 2 mini-modula PAN-24SC-DLC, prazan, sa ključem
Info
PAN-12DSC-QLC
FB2104
Panel, optički, modul 12xDSC/QLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2
Info
PAN-12SC-DLC
FB2107
Panel, optički, modul 12xSC/DLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2
Info
PAN-24SC-DLC
FB2106
Panel, optički, modul 24xSC/DLC, bez spojnika, za KAB-24FVS2
Info
PAN-24ST-FC
FB2106
Panel, optički, modul 24xST-FC, bez spojnika, za KAB-24FVS2
Info
AP-8SC
FB1410
Priključna kutija, nadžbukna, optička, za 1 mini-modul PAN-4DSC-QLC, plastična
Info
PAN-4DSC-QLC
FB2120
Panel, optički, modul 4xDSC/QLC, bez spojnika, za AP-8SC
Info
PAN-8SC-DLC
FB2123
Panel, optički, modul 8xSC/DLC, bez spojnika, za AP-8SC
Info
PAN-8ST-FC
FB2122
Panel, optički, modul 8xST/FC, bez spojnika, za AP-8SC
Info
KAB-32SC
Kabinet, optički, zidni, za 32 SC/DLC spojnika, prazan, sa ključem
KAB-48FC-IP
Kabinet, optički, zidni, za 48 SC/DLC spojnika, vanjski IP55, prazan, sa ključem

* Fibrain optopaneli i optokabineti odlikuju se gustoćom pakiranja i atraktivnom cijenom

ST-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, ST-ST, simplex (coupler)
Info
ST-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, ST-ST, simplex (coupler)
Info
FC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, FC-FC, simplex (coupler)
Info
FC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, FC-FC, simplex (coupler)
Info
SC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, SC-SC, simplex (coupler)
Info
SC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, SC-SC (coupler)
Info
LC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, LC-LC (coupler)
Info
LC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, LC-LC (coupler)
Info
DSC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, DSC-DSC, duplex (coupler)
Info
DSC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, DSC-DSC, duplex (coupler)
Info
DLC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, DLC-DLC, duplex (coupler)
Info
DLC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, DLC-DLC, duplex (coupler)
Info
QLC-MM
Konektor, optički, spojni, višemodni, QLC-QLC, quad (coupler)
Info
QLC-SM
Konektor, optički, spojni, jednomodni, QLC-QLC, quad (coupler)
Info

* Cijena OM3 spojnika veća je za 30% , a OM3+/OM4 spojnika za 50% u odnosu na OM2! 

* Cijena SM APC spojnika veća za 50% u odnosu na UPC spojnike!

PAN-3MODL61500569-00 Panel,optički, modularni, do 3 panela PAN-3Mxx, 19"-1U, teleskopski, crniInfo
PAN-6MODLFC02U-PPanel,optički, modularni, do 6 panela PAN-3Mxx, 19"-2U, teleskopski, crniInfo
PAN-3M8ST-MMOFP-STD08MBPanel, optički, modul 8xST, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8ST-SMOFP-STD08ACPanel, optički, modul 8xST, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M3DSC-MMOFP-SCD06MBPanel, optički, modul 3xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M3DSC-SMOFP-SCD06ACPanel, optički, modul 3xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M4DSC-MMOFP-SCD08MBPanel, optički, modul 4xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M4DSC-SMOFP-SCD08ACPanel, optički, modul 4xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DSC-MMOFP-SCD12MBPanel, optički, modul 6xDSC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DSC-SMOFP-SCD12ACPanel, optički, modul 6xDSC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6FC-MMPanel, optički, modul 6xFC/PC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6FC-SMPanel, optički, modul 6xFC/PC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DLC-MMOFP-LCD12MBPanel, optički, modul 6xDLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6DLC-SMOFP-LCD12ACPanel, optički, modul 6xDLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8DLC-MMOFP-LCD16MBPanel, optički, modul 8xDLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M8DLC-SMOFP-LCD16ACPanel, optički, modul 8xDLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6QLC-MMOFP-LCQ24MBPanel, optički, modul 6xQLC, multimodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-3M6QLC-SMOFP-LCQ24ACPanel, optički, modul 6xQLC, monomodni, za PAN-nMODL, popunjen spojnicimaInfo
PAN-MBLK1OFP-BLANKPanel, optički, modul, prazni za PAN-nMODL, crniInfo

* Ortronics optopaneli i optokabineti odlikuju se visokom kvalitetom i višegodišnjim jamstvom i uključuju specificirane spojnike!

OPTIČKE PODZEMNE SPOJNICE sa PRIBOROM

SPOJ-12FVS2ES-2024Kabelska spojnica, do 6+1 kabela, za do 12 kaseta CAS-24FVS2 (jedna uključena)Info
CAS-24FVS2Kaseta, optička, sa 2 češlja, za 24 varenih spojnika, za spojnicu SPOJ-12FVS2Info
SPOJ-24F
Kabelska spojnica, do 4 kabela, za do 24 vlakana, podzemna, mini
Info
SPOJ-24F mini
Kabelska spojnica, do 2+2 kabela, za do 24 vlakana, četvrtasta, zračno-podzemna
Info
VAR-60FVS2Cjevčica, za zaštitu vara, termoskupljajuća, 60mm, 25-pack, po komInfo
VAR-45FVS2Cjevčica, za zaštitu vara, termoskupljajuća, 45mm, 100-pack, po komInfo
CAS-06MDE010012784Češalj, optički, za 6 mehaničkih spojnika, za CAS-12MInfo

* Za popunu spojnice SPOJ-12FVS2 potrebno je dodati potreban broj kaseta CAS-24FVS2 za željeni broj varova (max 288)

PREUZMITE NAJNOVIJI KATALOG